FORGOT YOUR DETAILS?

Kasvuhoone ES3

390.00 

Kasvuhoone konstruktsioon: Kaarkatusega
Kasvuhoone tüüp:Harrastus / Tööstuslik
Kokku pandud segmendid: Otsaseinad, uksed, fermid
Laius: 3 m
Kaarkatusega kasvuhooned EcoSlider on üks populaarsemaid kasvuhoonete liike, mis erinevad oma mitmefunktsionaalsuse poolest. EcoSlider sobib suurepäraselt kõikide taimeliikide kasvatamiseks: siin saab nii istikuid istutada, soojalembeseid taimi kultiveerida, hooajaväliselt või varajast saaki saada kui ka lilli ja isegi viinamarja kasvatada.

38 laos

Report Abuse

Report an abuse for product Kasvuhoone ES3

Tootekood: ES-301 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaarkatuse konstruktsiooni aluseks on paralleelselt asetsevad fermid, mis kujutavad endast omavahel ristuvate ja konstruktsiooni tugevdavate osadega kaari, tehes EcoSlider kasvuhooned eriliselt vastupidavaks. Kaarekujuline konstruktsioon meenutab läbipaistvat tunnelit, mis on külgedest piiratud lamedate seintega, mille sees paiknevad suured uksed ja tuulutusaknad.

Kvaliteetne „Lexan“ (Austria) polükarbonaatkate teeb EcoSlider kasvuhooned vastupidavaks karmidele ilmastikuoludele, nagu seda on tugev tuul, märg lumi, rahe ja ultraviolettkiirguse mõju.

Kaarkatus kindlustab suurepärase ja ühtlase valgustatuse kasvuhoone sees ning tänu oma ümarale kujule vähendab lume kuhjumise ohtu.

Pakume EcoSlider kasvuhooneid neljas standardlaiuses: 2 m, 3 m, 3,5 m ja 4 m.

Kasvuhooneid pannakse kokku moodulitest, mille standardpikkus on 2 m, mis teeb kasvuhoone kokkupaneku lihtsamaks ja võimaldab vajadusel pikkust hõlpsasti juurde lisada.

Vajadusel võib EcoSlider kasvuhoone lahti võtmata ümber tõsta, milleks tuleb vaid pinnasekinnitused lahti ühendada ja kasvuhoone uues kohas uuesti fikseerida.

EcoSlider kasvuhoonetes on tähelepanu keskpunktis ventilatsioon. Pakume ka kasvuhoonete automaattuulutamise lahendusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kasvuhoone ES3”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sorry no more offers available

Sulle võib meeldida ka…

TOP